Hotel*** Kopczyński

Hotel*** Kopczyński

Hotel*** Kopczyński położony jest w centrum Dobrego Miasta, nad rzeką Łyną, zaledwie 25 kilometrów od Olsztyna co umożliwia szybki dostęp do stolicy Warmii oraz najważniejszych zabytków Warmii i Mazur odkrywając tajemnice regionu tysiąca jezior.

Naszą ofertę kierujemy do Gości poszukujących unikalnych miejsc, wyróżniających się serdeczną i kameralną atmosferą oraz wyjątkową gościnnością. Przygotowane z dużą starannością pokoje i apartamenty dzięki estetycznemu wystrojowi i wyposażeniu pozwolą na wyjątkowy wypoczynek. Pokoje wyposażone są w TV LCD oraz bezpłatny dostęp do WI-FI.

Restauracja Wiktoria zaprasza na wspaniałe dania regionalnej i międzynarodowej kuchni. Eleganckie śniadania to dobry początek dnia. Nasza obsługa dołoży wszelkich starań, żeby stworzyć Państwu jak najlepsze warunki do wypoczynku aby poczuli się Państwo u nas wyjątkowo!

W najbliższej okolicy hotelu można zapoznać się z historią Dobrego Miasta i zwiedzić między innymi mury obronne, średniowieczną Bocianią Basztę z zapiskami o powiecie i wyjątkowymi pamiątkami, czternastowieczny odrestaurowany Skansen mówiący o rozwoju miasta i wyjątkowości rzemiosła w regionie. Wyjątkową atrakcją turystyczną jest Bazylika osadzona na balach wybudowana na bagnach. Zabytki Dobrego Miasta i okolic to niezapomniana atrakcja turystyczna zlokalizowana w tak bliskiej odległości od Hotelu.

Zapraszamy Państwa do wypoczynku w rodzinnym Hotelu*** Kopczyński.

                                                                                                                            

Serdecznie zapraszamy 

+48 696 45 29 21
hotelkopczynski@wp.pl
 

POKOJE

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij